ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យ លេខ១៦១ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដី ទំហំ ៦,៧៥១.២៩ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច និងកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តពោធិ៍សាត់
ការកាត់ដីចេញពីផែនទីគម្របព្រៃឈើ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៦,៧៥១.២៩ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកភ្នំក្រវ៉ាញ ស្រុកក្រគរ ស្រុកបាកាន និងក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៣,០៣២.១៣ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ភាពីម៉ិច ដីទំហំ ៨៩៣.៦១ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ទូចហាវ ដីទំហំ ២៩៩.៧៩ ហិកតា កាត់ចេញពីដីព្រៃសម្បទាន ទំហំ ២,៥២៥.៨១ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ២,៧៣៥ គ្រួសារ ក្នុងការគ្រប់គ្រង ការប្រើប្រាស់ដី ដាំដុះ ជាក់ស្ដែង និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដី ជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ១,០៨៦ក្បាលដី។