អនុក្រឹត្យលេខ ១៦០ អនក្រ.បក ស្តីពីការផ្តល់ឥណទានថវិកាបន្ថែមសម្រាប់ការគ្រប់គ្រងឆ្នាំ ២០០៨ ជូនក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពល
អនុក្រឹត្យនេះ បង្ហាញពីអនុលោមទៅតាមមាត្រា៦១ នៃច្បាប់ស្តីពីប្រព័ន្ធហិរញ្ញវត្ថុសាធារណដែលប្រកាសអោយប្រើដោយព្រះរាជក្រមលេខ នស/រកម/០៥០៨/០១៦ ចុះថ្ងៃទី ១៣ ខែ ឧសភា ឆ្នាំ២០០៨ ត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយបន្ថែម ឥណទានថវិកាចំនួន ៩៧ ០០០ លានរៀល ទៅលើសៀវភៅថវិកា របស់ក្រសួង ឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពលសំរាប់ការគ្រប់គ្រងឆ្នាំ២០០៨។
| Last updated | 2 មីនា 2023 |
| Created | 2 មីនា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៦០ អនក្រ.បក ស្តីពីការផ្តល់ឥណទានថវិកាបន្ថែមសម្រាប់ការគ្រប់គ្រងឆ្នាំ ២០០៨ ជូនក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពល |
អនុក្រឹត្យនេះ បង្ហាញពីអនុលោមទៅតាមមាត្រា៦១ នៃច្បាប់ស្តីពីប្រព័ន្ធហិរញ្ញវត្ថុសាធារណដែលប្រកាសអោយប្រើដោយព្រះរាជក្រមលេខ នស/រកម/០៥០៨/០១៦ ចុះថ្ងៃទី ១៣ ខែ ឧសភា ឆ្នាំ២០០៨ ត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយបន្ថែម ឥណទានថវិកាចំនួន ៩៧ ០០០ លានរៀល ទៅលើសៀវភៅថវិកា របស់ក្រសួង ឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពលសំរាប់ការគ្រប់គ្រងឆ្នាំ២០០៨។ |