អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៨ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ១១១៧៧ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិ ព្រះមុនីវង្ស បូកគោ ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពត និងខេត្តព្រះសីហនុ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណង ធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ១១១៧៧ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិ ព្រះមុនីវង្ស បូកគោ ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពត និងខេត្តព្រះសីហនុ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនក្រសួងបរិស្ថាន។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៨ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ១១១៧៧ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិ ព្រះមុនីវង្ស បូកគោ ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពត និងខេត្តព្រះសីហនុ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណង ធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ១១១៧៧ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិ ព្រះមុនីវង្ស បូកគោ ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកំពត និងខេត្តព្រះសីហនុ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនក្រសួងបរិស្ថាន។ |