Last updated 10 វិច្ឆិកា 2023
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យ លេខ១៥០ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៤៨៦ ហិកតា ៨៦ អា ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដៃនគម្របពឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៤៨៦ ហិកតា ៨៦ អា ស្ថិតនៅភូមិ១ និងភូមិ២ ឃុំអូរត្រេះ ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និង តារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដី ឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន ប៊ូយ៉ុងខ្មែរ​ ខូអិលធីឌី