អនុក្រឹត្យលេខ១៥ ស្តីពីការបង្កើតតំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ
តំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ ត្រូវបានបង្កើតឡើងដោយមានផ្ទៃដី ១៤២៣ (មួយពាន់មួយរយម្ភៃបី) ហិកតានៅក្នុងស្រុកម៉ាឡៃ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ។ កាលពីមុន តំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ ដែលមានទំហំដី ៣៩ ៩៦១ ហិកតាត្រូវបានគេដកហូត យោងតាមព្រះរាជក្រឹត្យលេខ ១៥ នៅខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ ២០១៨។
| Last updated | 20 មេសា 2018 |
| Created | 20 មេសា 2018 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ១៥ ស្តីពីការបង្កើតតំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ |
តំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ ត្រូវបានបង្កើតឡើងដោយមានផ្ទៃដី ១៤២៣ (មួយពាន់មួយរយម្ភៃបី) ហិកតានៅក្នុងស្រុកម៉ាឡៃ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ។ កាលពីមុន តំបន់ការពារទេសភាព រនាមដូនសំ ដែលមានទំហំដី ៣៩ ៩៦១ ហិកតាត្រូវបានគេដកហូត យោងតាមព្រះរាជក្រឹត្យលេខ ១៥ នៅខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ ២០១៨។ |