អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៦ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៩៤៥ ហិកតា ៤៨ អា ៨៣ សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៦៤ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅភូមិសាស្ត្រឃុំទន្លូង ស្រុកមេមត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ
អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៦ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៩៤៥ ហិកតា ៤៨ អា ៨៣ សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៦៤ គ្រួសារ ស្មើនឹង ១១៥ ក្បាលដី ដែលកាន់កាប់និងអាស្រ័យផលជាក់ស្តែង និងក្បាលដីចំនួន ៣១ ដែលគ្មានទិន្នន័យ ចុះបញ្ជីជាដីរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅភូមិសាស្ត្រឃុំទន្លូង ស្រុកមេមត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៦ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៩៤៥ ហិកតា ៤៨ អា ៨៣ សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៦៤ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅភូមិសាស្ត្រឃុំទន្លូង ស្រុកមេមត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ |
អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៦ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៩៤៥ ហិកតា ៤៨ អា ៨៣ សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៦៤ គ្រួសារ ស្មើនឹង ១១៥ ក្បាលដី ដែលកាន់កាប់និងអាស្រ័យផលជាក់ស្តែង និងក្បាលដីចំនួន ៣១ ដែលគ្មានទិន្នន័យ ចុះបញ្ជីជាដីរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅភូមិសាស្ត្រឃុំទន្លូង ស្រុកមេមត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។ |