អនុក្រឹត្យលេខ១៣៣ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនូវទីតាំងដីដែលមានទំហំ ៥១២ ២៧៥ (ប្រាំរយដប់ពីរពាន់ ពីររយចិតសិបប្រាំ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិកំពង់ចំលង និងភូមិត្បូងដំរី ឃុំកំពង់ចំលង ស្រុកខ្សាច់កណ្តាល ខេត្តកណ្តាល។
Last updated | 22 កក្កដា 2024 |
Created | 22 កក្កដា 2024 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ១៣៣ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនូវទីតាំងដីដែលមានទំហំ ៥១២ ២៧៥ (ប្រាំរយដប់ពីរពាន់ ពីររយចិតសិបប្រាំ)ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិកំពង់ចំលង និងភូមិត្បូងដំរី ឃុំកំពង់ចំលង ស្រុកខ្សាច់កណ្តាល ខេត្តកណ្តាល។ |