អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៩២ ហិកតា ០២ អា ស្ថិតនៅស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលបំណងកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៩២ ហិកតា ០២អា ស្ថិតនៅភូមិខ្នារ និងភូមិប្រិយ៍ ឃុំខ្នារសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនឈ្មោះ ចាន់ សុធី និងឈ្មោះ ម៉េត តុលា គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។
| Last updated | 1 កុម្ភៈ 2023 |
| Created | 1 កុម្ភៈ 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៩២ ហិកតា ០២ អា ស្ថិតនៅស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលបំណងកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៩២ ហិកតា ០២អា ស្ថិតនៅភូមិខ្នារ និងភូមិប្រិយ៍ ឃុំខ្នារសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនឈ្មោះ ចាន់ សុធី និងឈ្មោះ ម៉េត តុលា គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។ |