អនុក្រឹត្យលេខ ១៣១ ស្ដីពីការការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៧០ (ចិតសិប) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិអរិយក្សត្រ និងភូមិខ្សាច់ ស្រុកល្វាឯម ខេត្តកណ្ដាល ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៧០ (ចិតសិប) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិអរិយក្សត្រ និងភូមិខ្សាច់ ឃុំអរិយក្សត្រ ស្រុកល្វាឯម ខេត្តកណ្ដាល ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។
Last updated | 26 មីនា 2020 |
Created | 26 មីនា 2020 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៣១ ស្ដីពីការការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៧០ (ចិតសិប) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិអរិយក្សត្រ និងភូមិខ្សាច់ ស្រុកល្វាឯម ខេត្តកណ្ដាល ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៧០ (ចិតសិប) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិអរិយក្សត្រ និងភូមិខ្សាច់ ឃុំអរិយក្សត្រ ស្រុកល្វាឯម ខេត្តកណ្ដាល ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ |