អនុក្រឹត្យលេខ ១៣០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៩៦៤ហិកតា ៩៦អា ស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៩៦៤ហិកតា ៩៦អា ស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញ ទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនអាជ្ញាធរជាតិអប្សរា សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលគ្រប់លក្ខខណ្ឌនិងស្ម័គ្រចិត្តចាកចេញពីតំបន់រមណីយដ្ឋានអង្គរនិងសម្រាប់រៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនានាគាំទ្រដល់ការអភិវឌ្ឍក្នុងតំបន់។
| Last updated | 30 តុលា 2023 |
| Created | 30 តុលា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៣០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៩៦៤ហិកតា ៩៦អា ស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៩៦៤ហិកតា ៩៦អា ស្ថិតនៅភូមិតានី ឃុំរុនតាឯក ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញ ទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនអាជ្ញាធរជាតិអប្សរា សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលគ្រប់លក្ខខណ្ឌនិងស្ម័គ្រចិត្តចាកចេញពីតំបន់រមណីយដ្ឋានអង្គរនិងសម្រាប់រៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនានាគាំទ្រដល់ការអភិវឌ្ឍក្នុងតំបន់។ |