អនុក្រឹត្យលេខ ១២៦ ស្ដីពី ការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៤ ៦៥២ ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅបណ្ដោយផ្លូវ ២ធ្នូ ភូមិ ១ សង្កាត់លេខ ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌា អ៊ិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC)
ផ្ទៃដីទំហំ ២៤ ៦៥២ (ម្ភៃបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហាសិបពីរ) ម៉ែត្រក្រឡា ដែលស្ថិតនៅបណ្ដោយផ្លូវ២ធ្នូ ភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌា អ៊ិនវេសមេន ខបភើរេសិន។
| Last updated | 16 មករា 2020 |
| Created | 16 មករា 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១២៦ ស្ដីពី ការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៤ ៦៥២ ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅបណ្ដោយផ្លូវ ២ធ្នូ ភូមិ ១ សង្កាត់លេខ ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌា អ៊ិនវេសមេន ខបភើរេសិន (OCIC) |
ផ្ទៃដីទំហំ ២៤ ៦៥២ (ម្ភៃបួនពាន់ ប្រាំមួយរយហាសិបពីរ) ម៉ែត្រក្រឡា ដែលស្ថិតនៅបណ្ដោយផ្លូវ២ធ្នូ ភូមិ១ សង្កាត់លេខ៣ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមហ៊ុន អូវើស៊ី ខេមបូឌា អ៊ិនវេសមេន ខបភើរេសិន។ |