អនុក្រឹត្យ លេខ១២៦ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដី ទំហំ ៩៨២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីម៉ិច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង
ការកាត់ដីទំហំ ៩៨២ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិខ្សែត ឃុំចោងម៉ោង ស្រុកទឹកផុស ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ភាពីម៉ិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៩៤២ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤២៨គ្រួសារ និងទំហំ ៤០ ហិកតា រក្សាទុកសម្រាប់សហគមន៍ព្រៃឈើ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ១២៦ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដី ទំហំ ៩៨២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីម៉ិច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង |
ការកាត់ដីទំហំ ៩៨២ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិខ្សែត ឃុំចោងម៉ោង ស្រុកទឹកផុស ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ភាពីម៉ិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៩៤២ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤២៨គ្រួសារ និងទំហំ ៤០ ហិកតា រក្សាទុកសម្រាប់សហគមន៍ព្រៃឈើ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។ |