ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ០៨ អនក្រ.បកស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលផ្ទៃដីទំហំ ១២១៣​ ហិកតា​ ស្ថិតក្នុងស្រុកប្រាសាទសំបូរ ខេត្តកំពង់ធំចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ​២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មាដីពិតប្រាកដ
អនុក្រឹត្យលេខ ០៨អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីផ្ទៃដីទំហំ ១២១៣ហិកតាស្ថិតក្នុងស្រុកប្រាសាទសំបូរ ខេត្តកំពង់ធំតាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ​ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដ ក្រោមគម្រោងបែងចែកដីដើម្បីសង្គមកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដំណាក់កាលទី៣ LASED III។