អនុក្រឹត្យលេខ ០៤ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពនិងការធ្វើអនុប្បយោគលើផ្ទៃដីទំហំ៩៩ (កៅសិបប្រាំបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃ ព្រៃឡង់ ភូមិសាស្រ្ដឃុំបឹងចារ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុប្បយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋលើផ្ទៃដីទំហំ៩៩ (កៅសិបប្រាំបួន) ហិកតា មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជួលក្នុងរយៈ ពេលមិនលើសពី៥០ឆ្នាំ ឱ្យក្រុមហ៊ុន ខេ ភី ស៊ីមេន អ៊ិនដាសស្ត្រី ឯ.ក សម្រាប់វិនិយោគលើ គម្រោងបង្កើតរោងចក្រផលិតស៊ីម៉ងត៍។
Last updated | 20 មីនា 2025 |
Created | 20 មីនា 2025 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ០៤ ស្ដីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាពនិងការធ្វើអនុប្បយោគលើផ្ទៃដីទំហំ៩៩ (កៅសិបប្រាំបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃ ព្រៃឡង់ ភូមិសាស្រ្ដឃុំបឹងចារ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុប្បយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋលើផ្ទៃដីទំហំ៩៩ (កៅសិបប្រាំបួន) ហិកតា មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជួលក្នុងរយៈ ពេលមិនលើសពី៥០ឆ្នាំ ឱ្យក្រុមហ៊ុន ខេ ភី ស៊ីមេន អ៊ិនដាសស្ត្រី ឯ.ក សម្រាប់វិនិយោគលើ គម្រោងបង្កើតរោងចក្រផលិតស៊ីម៉ងត៍។ |