អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៦ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ២,៤៨០.៣៧៣ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំអណ្តូងទឹក ស្រុកបូទុមសាគរ ៦៩១.១៤ ហិកតា ឃុំត្រពាំងរូង ស្រុកកោះកុង ចំនួន១៣១១.៨៧៣ ហិកតា និងឃុំឫស្សីជ្រុំ ស្រុកថ្មបាំង ចំនួន៤៧៧.៣៦ ខេត្តកោះកុង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
ដីទំហំ ២,៤៨០.៣៧៣ (ពីរពាន់បួនរយប៉ែតសិបក្បៀសបីរយចិតសិបបី) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំអណ្តូងទឹក ស្រុកបូទុមសាគរ ៦៩១.១៤ (ប្រាំមួយរយកៅមួយក្បៀសដប់បួន) ហិកតា ឃុំត្រពាំងរូង ស្រុកកោះកុង ចំនួន ១,៣១១.៨៧៣ (មួយពាន់បីរយដប់មួយក្បៀសប្រាំបីរយចិតសិបបី) ហិកតា និងឃុំឫស្សីជ្រុំ ស្រុកថ្មបាំង ចំនួន ៤៧៧.៣៦ (បួនរយចិតសិបប្រាំពីរក្បៀសសាមសិបប្រាំមួយ) នៅក្នុងខេត្តកោះកុង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។
| Last updated | 28 កក្កដា 2017 |
| Created | 28 កក្កដា 2017 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៥៦ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ២,៤៨០.៣៧៣ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំអណ្តូងទឹក ស្រុកបូទុមសាគរ ៦៩១.១៤ ហិកតា ឃុំត្រពាំងរូង ស្រុកកោះកុង ចំនួន១៣១១.៨៧៣ ហិកតា និងឃុំឫស្សីជ្រុំ ស្រុកថ្មបាំង ចំនួន៤៧៧.៣៦ ខេត្តកោះកុង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ |
ដីទំហំ ២,៤៨០.៣៧៣ (ពីរពាន់បួនរយប៉ែតសិបក្បៀសបីរយចិតសិបបី) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឃុំអណ្តូងទឹក ស្រុកបូទុមសាគរ ៦៩១.១៤ (ប្រាំមួយរយកៅមួយក្បៀសដប់បួន) ហិកតា ឃុំត្រពាំងរូង ស្រុកកោះកុង ចំនួន ១,៣១១.៨៧៣ (មួយពាន់បីរយដប់មួយក្បៀសប្រាំបីរយចិតសិបបី) ហិកតា និងឃុំឫស្សីជ្រុំ ស្រុកថ្មបាំង ចំនួន ៤៧៧.៣៦ (បួនរយចិតសិបប្រាំពីរក្បៀសសាមសិបប្រាំមួយ) នៅក្នុងខេត្តកោះកុង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។ |