សំណើរស្នើសុំកិច្ចសម្របសម្រួលប្រមូលធាតុចូលពីរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់សម្រាប់ជាមូលដ្ឋានរៀបចំ "សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងការប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់"
សេចក្តីជូនដំណឹងនេះមានគោលបំណងជូនដំណឹងដល់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ នៃអង្គប្រជុំ ដើម្បីប្រមូលធាតុចូល ដើម្បីបង្កើត “សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ”។ សំណើរស្នើសុំកិច្ចសម្របសម្រួលប្រមូលធាតុចូលពីរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់សម្រាប់ជាមូលដ្ឋានរៀបចំ "សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងការប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់"
| Last updated | 8 មករា 2024 |
| Created | 8 មករា 2024 |
| ឈ្មោះ | សំណើរស្នើសុំកិច្ចសម្របសម្រួលប្រមូលធាតុចូលពីរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់សម្រាប់ជាមូលដ្ឋានរៀបចំ "សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងការប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់" |
សេចក្តីជូនដំណឹងនេះមានគោលបំណងជូនដំណឹងដល់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ នៃអង្គប្រជុំ ដើម្បីប្រមូលធាតុចូល ដើម្បីបង្កើត “សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ”។ សំណើរស្នើសុំកិច្ចសម្របសម្រួលប្រមូលធាតុចូលពីរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់សម្រាប់ជាមូលដ្ឋានរៀបចំ "សេចក្តីណែនាំស្តីពីការគ្រប់គ្រង និងការប្រើប្រាស់សេវាសង្គម និងអនាម័យបរិស្ថានរបស់រដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក និងឃុំ សង្កាត់" |