សេចក្តីជូនដំណឹង លេខ ០១២ ស្តីពីការលើកពេលថ្ងៃឈប់សម្រាកក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិឆ្នាំ ២០២០
សេចក្តីជូនដំណឹងនេះ មានគោលបំណងផ្តល់ដំណឺងដល់ ម្ចាស់ ឬនាយកសហគ្រាស គ្រឹះស្ថាន និងបងប្អូនកម្មករនិយោជិតទាំងអស់ស្តីពីការលើកថ្ងៃឈប់សំរាកនាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរឆ្នាំ២០២០ និងដើម្បីទប់ស្កាត់ការរីករាលដាលនៃជំងឺកូវីដ១៩។ រាជរដ្ឋាភិបាលនឹងធ្វើការសងការឈប់សម្រាកចំនួន ៥ថ្ងៃវិញ នៅពេលវេលាសមស្របណាមួយ។
| Last updated | 7 មេសា 2020 |
| Created | 7 មេសា 2020 |
| ឈ្មោះ | សេចក្តីជូនដំណឹង លេខ ០១២ ស្តីពីការលើកពេលថ្ងៃឈប់សម្រាកក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិឆ្នាំ ២០២០ |
សេចក្តីជូនដំណឹងនេះ មានគោលបំណងផ្តល់ដំណឺងដល់ ម្ចាស់ ឬនាយកសហគ្រាស គ្រឹះស្ថាន និងបងប្អូនកម្មករនិយោជិតទាំងអស់ស្តីពីការលើកថ្ងៃឈប់សំរាកនាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរឆ្នាំ២០២០ និងដើម្បីទប់ស្កាត់ការរីករាលដាលនៃជំងឺកូវីដ១៩។ រាជរដ្ឋាភិបាលនឹងធ្វើការសងការឈប់សម្រាកចំនួន ៥ថ្ងៃវិញ នៅពេលវេលាសមស្របណាមួយ។ |