សេចក្តីជូនដំណឹងលេខ៥៦៤ ស្តីពី ការគិតថ្លៃសេវាពីជនបរទេស សម្រាប់ការធ្វើតេស្តរកមេរោគកូវីដ-១៩ ការធ្វើចត្តាឡឺស័ក និងការពិនិត្យព្យាបាលអ្នកជំងឺកូវីដ-១៩នៅមន្ទីរពេទ្យរបស់រដ្ឋ (ភាសាខ្មែរ)
លិខិតនេះមានគោលបំណង ស្នើរសុំក្រសួងសុខាភិបាលនូវគោលការណ៏គិតថ្លៃសេវាពីជនបរទេស សម្រាប់ការធ្វើតេស្តរកមេរោគកូវីដ-១៩ ការធ្វើចត្តាឡឺស័ក និងការពិនិត្យព្យាបាលអ្នកជំងឺកូវីដ-១៩នៅមន្ទីរពេទ្យរបស់រដ្ឋ។
Last updated | 25 មិថុនា 2020 |
Created | 10 មិថុនា 2020 |
ឈ្មោះ | សេចក្តីជូនដំណឹងលេខ៥៦៤ ស្តីពី ការគិតថ្លៃសេវាពីជនបរទេស សម្រាប់ការធ្វើតេស្តរកមេរោគកូវីដ-១៩ ការធ្វើចត្តាឡឺស័ក និងការពិនិត្យព្យាបាលអ្នកជំងឺកូវីដ-១៩នៅមន្ទីរពេទ្យរបស់រដ្ឋ (ភាសាខ្មែរ) |
លិខិតនេះមានគោលបំណង ស្នើរសុំក្រសួងសុខាភិបាលនូវគោលការណ៏គិតថ្លៃសេវាពីជនបរទេស សម្រាប់ការធ្វើតេស្តរកមេរោគកូវីដ-១៩ ការធ្វើចត្តាឡឺស័ក និងការពិនិត្យព្យាបាលអ្នកជំងឺកូវីដ-១៩នៅមន្ទីរពេទ្យរបស់រដ្ឋ។ |