ច្បាប់ស្តីពីការអនុម័តយល់ព្រមលើកិច្ចព្រមព្រៀងរវាងរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជានិងរដ្ឋាភិបាលសហរដ្ឋអាមេរិក ស្តីពីការមិនប្រគល់ខ្លួនជូនតុលាការឧក្រិដ្ឋកម្មអន្តរជាតិ (ភាសាខ្មែរ និងភាសាអង់គ្លេស)
ច្បាប់នេះនិយាយអំពីរបៀបដែលព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជានិងសហរដ្ឋអាមេរិកយល់ស្របថាខ្លួននឹងមិនប្រគល់ប្រជាពលរដ្ឋឱ្យទៅតុលាការឧក្រិដ្ឋកម្មអន្តរជាតិដោយគ្មានការយល់ព្រមច្បាស់លាស់ទេ។
| ឈ្មោះ | ច្បាប់ស្តីពីការអនុម័តយល់ព្រមលើកិច្ចព្រមព្រៀងរវាងរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជានិងរដ្ឋាភិបាលសហរដ្ឋអាមេរិក ស្តីពីការមិនប្រគល់ខ្លួនជូនតុលាការឧក្រិដ្ឋកម្មអន្តរជាតិ (ភាសាខ្មែរ និងភាសាអង់គ្លេស) |
ច្បាប់នេះនិយាយអំពីរបៀបដែលព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជានិងសហរដ្ឋអាមេរិកយល់ស្របថាខ្លួននឹងមិនប្រគល់ប្រជាពលរដ្ឋឱ្យទៅតុលាការឧក្រិដ្ឋកម្មអន្តរជាតិដោយគ្មានការយល់ព្រមច្បាស់លាស់ទេ។ |