ប្រកាសរួមលេខ ១២៨ ស្តីពីការកែសម្រួលតារាងឧបសម្ព័ន្ធនឹងប្រកាសរួមលេខ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែវិច្ឋិកា ឆ្នាំ២០១៥ ស្តីពីការផ្តល់សេវាសាធារណៈ និងការពិន័យអន្តរការណ៍ជាប្រាក់ដោយក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានកែសម្រួលតារាងឧបសព្ព័ន្ធភ្ជាប់និងប្រកាសរួមលេខ ១៤៥១ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែវិច្ឋិកា ឆ្នាំ២០១៥ ស្តីពីការផ្តល់សេវាសាធារណៈ និងការពិន័យអន្តរការណ៍ជាប្រាក់ដោយក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល ជំនួសដោយតារាងឧបសម្ព័ន្ធ។
| Last updated | 11 ឧសភា 2023 |
| Created | 11 ឧសភា 2023 |
| ឈ្មោះ | ប្រកាសរួមលេខ ១២៨ ស្តីពីការកែសម្រួលតារាងឧបសម្ព័ន្ធនឹងប្រកាសរួមលេខ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែវិច្ឋិកា ឆ្នាំ២០១៥ ស្តីពីការផ្តល់សេវាសាធារណៈ និងការពិន័យអន្តរការណ៍ជាប្រាក់ដោយក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល |
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានកែសម្រួលតារាងឧបសព្ព័ន្ធភ្ជាប់និងប្រកាសរួមលេខ ១៤៥១ សហវ.ប្រក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែវិច្ឋិកា ឆ្នាំ២០១៥ ស្តីពីការផ្តល់សេវាសាធារណៈ និងការពិន័យអន្តរការណ៍ជាប្រាក់ដោយក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល ជំនួសដោយតារាងឧបសម្ព័ន្ធ។ |