ប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ២០៧៧ ស្តីពី ការកែប្រែរយៈពេលអតិបរមានៃការផ្តល់លិខិតឆ្លងដែនគំរូថ្មី ដែលមានចែងក្នុងលេខរៀងទី១៤ និងទី១៥ នែតារាងឧបសម្ព័ន្ធភ្ជាប់នឹងប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ១៤៤១៤ ប្រក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការផ្តល់សេវាកម្មរដ្ឋបាលរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ
ប្រកាសនេះ ជាប្រកាសដែលស្តីពីការកែប្រែរយៈពេលធ្វើលិខិតឆ្លងដែនក្នុងពេលអតិបរមានៃការផ្តល់លិខិតឆ្លងដែនគំរូថ្មី ដែលមានចែងក្នុងលេខរៀងទី១៤ និងទី១៥ នៃតារាងឧបសម្ព័ន្ធភ្ជាប់នឹងប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ១៤៤១៤ ប្រក ចុះលេខថ្ងៃទី ៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការផ្តល់សេវារដ្ឋបាលរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ។
| Last updated | 17 កញ្ញា 2018 |
| Created | 17 កញ្ញា 2018 |
| ឈ្មោះ | ប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ២០៧៧ ស្តីពី ការកែប្រែរយៈពេលអតិបរមានៃការផ្តល់លិខិតឆ្លងដែនគំរូថ្មី ដែលមានចែងក្នុងលេខរៀងទី១៤ និងទី១៥ នែតារាងឧបសម្ព័ន្ធភ្ជាប់នឹងប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ១៤៤១៤ ប្រក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការផ្តល់សេវាកម្មរដ្ឋបាលរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ |
ប្រកាសនេះ ជាប្រកាសដែលស្តីពីការកែប្រែរយៈពេលធ្វើលិខិតឆ្លងដែនក្នុងពេលអតិបរមានៃការផ្តល់លិខិតឆ្លងដែនគំរូថ្មី ដែលមានចែងក្នុងលេខរៀងទី១៤ និងទី១៥ នៃតារាងឧបសម្ព័ន្ធភ្ជាប់នឹងប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ១៤៤១៤ ប្រក ចុះលេខថ្ងៃទី ៣០ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការផ្តល់សេវារដ្ឋបាលរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ។ |