សេចក្តីសម្រេចលេខ ៣៩សសរ ស្តីពីការផ្ទេរសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម ស៊ុយ សែម រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពល ជារដ្ឋមន្ត្រីស្ដីទីក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម
សេចក្តីសម្រេចនេះ ត្រូវបានផ្ទេរសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម ស៊ុយ សែម រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពលជារដ្ឋមន្ត្រីស្តីទីក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ជំនួសឯកឧត្តម ចម ប្រសិទ្ធ ដែលត្រូវអញ្ជើញទៅបំពេញបេសកកម្មនៅបរទេស ចាប់ពីថ្ងៃទី២៥ រហូតដល់ថ្ងៃទី៣០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០០៤។
| Last updated | 3 មីនា 2023 |
| Created | 3 មីនា 2023 |
| ឈ្មោះ | សេចក្តីសម្រេចលេខ ៣៩សសរ ស្តីពីការផ្ទេរសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម ស៊ុយ សែម រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពល ជារដ្ឋមន្ត្រីស្ដីទីក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម |
សេចក្តីសម្រេចនេះ ត្រូវបានផ្ទេរសិទ្ធិជូនឯកឧត្តម ស៊ុយ សែម រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពលជារដ្ឋមន្ត្រីស្តីទីក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ជំនួសឯកឧត្តម ចម ប្រសិទ្ធ ដែលត្រូវអញ្ជើញទៅបំពេញបេសកកម្មនៅបរទេស ចាប់ពីថ្ងៃទី២៥ រហូតដល់ថ្ងៃទី៣០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០០៤។ |