អនុក្រឹត្យលេខ ៣២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ៥៥,៣០ ហិកតា មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិជីកដី ឃុំអណ្តូងត្របែក ស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល
ដីទំហំ ៥៥,៣០ (ហាសិបប្រាំក្បៀសសាមសិប) ហិកតានៃដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ស្ថិតនៅភូមិជីកដី ឃុំអណ្តូងត្របែក ស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល។
| Last updated | 28 កក្កដា 2017 |
| Created | 28 កក្កដា 2017 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៣២ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ៥៥,៣០ ហិកតា មានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិជីកដី ឃុំអណ្តូងត្របែក ស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល |
ដីទំហំ ៥៥,៣០ (ហាសិបប្រាំក្បៀសសាមសិប) ហិកតានៃដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ស្ថិតនៅភូមិជីកដី ឃុំអណ្តូងត្របែក ស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល។ |