អនុក្រឹត្យលេខ ២៥២ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៧១០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំរាម អូរឧកញ៊ាហេង ព្រៃនប់ ទួលទទឹង អណ្តូងថ្ម សំរ៉ុង នៃស្រុកព្រៃនប់ និងឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
ផ្ទៃដីទំហំ ៧១០០ (ប្រាំពីរពាន់មួយរយ) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំរាម អូរឧកញ៊ាហេង ព្រៃនប់ ទួលទទឹង អណ្តូងថ្ម សំរ៉ុង នៃស្រុកព្រៃនប់ និងឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៥២ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៧១០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំរាម អូរឧកញ៊ាហេង ព្រៃនប់ ទួលទទឹង អណ្តូងថ្ម សំរ៉ុង នៃស្រុកព្រៃនប់ និងឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ |
ផ្ទៃដីទំហំ ៧១០០ (ប្រាំពីរពាន់មួយរយ) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំរាម អូរឧកញ៊ាហេង ព្រៃនប់ ទួលទទឹង អណ្តូងថ្ម សំរ៉ុង នៃស្រុកព្រៃនប់ និងឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។ |