Webpage capture on the news article of developer finds new partners for planned resort in Preah Sihanouk
Webpage capture on the news article of developer finds new partners for planned resort in Preah Sihanouk delineates on announced new partnerships in bidding to develop a massive tourism project in a protected national park in Preah Sihanouk province. The planned resort took place inside Ream National Park. In addition, the news article also specifies the framework of the project and involving companies.
Last updated | August 4, 2021 |
Name | Webpage capture on the news article of developer finds new partners for planned resort in Preah Sihanouk |
Webpage capture on the news article of developer finds new partners for planned resort in Preah Sihanouk delineates on announced new partnerships in bidding to develop a massive tourism project in a protected national park in Preah Sihanouk province. The planned resort took place inside Ream National Park. In addition, the news article also specifies the framework of the project and involving companies. |