Revenues and expenditures of Sala Krov district administration in Pailin province (2020)
This budget book was attached to Prakas No. 1457 dated December 30, 2019 of the Ministry of Economy and Finance, which shows the revenue and expenditure management of the municipal and district administration throughout Cambodia. This budget book was received from Sala Krov district administration in Pailin province.
| Name | Revenues and expenditures of Sala Krov district administration in Pailin province (2020) |
This budget book was attached to Prakas No. 1457 dated December 30, 2019 of the Ministry of Economy and Finance, which shows the revenue and expenditure management of the municipal and district administration throughout Cambodia. This budget book was received from Sala Krov district administration in Pailin province. |