This screenshot provides information of Phea Pimex Group Co., Ltd. The company was registered at the Ministry of Commerce. The Chairman of this company is Chum Teav Choeung Sopheap. The company's registered address is located at #17, St.55, Sangkat Chak Tomuk, Khan Daun Penh, Phnom Penh, Cambodia. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014.
Name | Business registration: Phea Pimex Group Co., Ltd. |
This screenshot provides information of Phea Pimex Group Co., Ltd. The company was registered at the Ministry of Commerce. The Chairman of this company is Chum Teav Choeung Sopheap. The company's registered address is located at #17, St.55, Sangkat Chak Tomuk, Khan Daun Penh, Phnom Penh, Cambodia. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014. |