This is an amendment of memorandum and articles of Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd. The registration was with the ministry of commerce. The Chairman of this company is Mr. Ngov Sakhorn. The registered address is No. 58, Street 322, Sangkat Boeung Keng Kong 1, Khan Chamcarmorn, Phnom Penh. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014.
| Last updated | April 21, 2016 |
| Created | April 21, 2016 |
| Name | Notice on amendment of memorandum and articles of association: Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd. |
This is an amendment of memorandum and articles of Jireh International Cambodia Construction & Import-Export Co. Ltd. The registration was with the ministry of commerce. The Chairman of this company is Mr. Ngov Sakhorn. The registered address is No. 58, Street 322, Sangkat Boeung Keng Kong 1, Khan Chamcarmorn, Phnom Penh. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014. |