This screenshot document was about detailed information of Chong San Ocean Development Co., Ltd., a private limited company, registered at the ministry of commerce. The business granted 99 years business operation in the Kingdom of Cambodia. Its head office was at # 18H, Phum Teuk Thla, Sangkat Teuk Thla, Khan Russey Keo, Phom Penh with its main activities of sand business: import & export. Company registered capital was 40,000,000 Riel divided into 1,000 shares at 40,000 share. Mr. Lee Hyo Nam, Korean businessman, as a chairman.
| Name | Business Registration: Chong San Ocean Development Co., Ltd. |
This screenshot document was about detailed information of Chong San Ocean Development Co., Ltd., a private limited company, registered at the ministry of commerce. The business granted 99 years business operation in the Kingdom of Cambodia. Its head office was at # 18H, Phum Teuk Thla, Sangkat Teuk Thla, Khan Russey Keo, Phom Penh with its main activities of sand business: import & export. Company registered capital was 40,000,000 Riel divided into 1,000 shares at 40,000 share. Mr. Lee Hyo Nam, Korean businessman, as a chairman.  |