Notice on amendment of memorandum and articles of association: Angkor Wat Cement limited
This screenshot is an amendment of memorandum and articles of Angkor Wat Cement Limited. The registration was done with the Ministry of Commerce. The Chairman of this company is Mr. Mr.Suchart Arnupavatham. The address is P07, (Borey Canadia), St.Plaza, Sangkat Toeuk Thlar, Khan Sen Sok, Phnom Penh. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014.
| Last updated | April 22, 2016 |
| Name | Notice on amendment of memorandum and articles of association: Angkor Wat Cement limited |
This screenshot is an amendment of memorandum and articles of Angkor Wat Cement Limited. The registration was done with the Ministry of Commerce. The Chairman of this company is Mr. Mr.Suchart Arnupavatham. The address is P07, (Borey Canadia), St.Plaza, Sangkat Toeuk Thlar, Khan Sen Sok, Phnom Penh. This was taken from the Ministry of Commerce's website on 20 March, 2014. |