Notification of Ministry of Health on the recovered of Khmer and Malaysians in Kep Province and has no positive case of COVID-19 on 31 March 2020
On April 1, 2020, the Ministry of Health's notification stated that there were no new cases of COVID-19, and two cases were recovered - a 30-year-old Cambodian and a 61-year-old Malaysian.
| Last updated | April 1, 2020 |
| Created | April 1, 2020 |
| Name | Notification of Ministry of Health on the recovered of Khmer and Malaysians in Kep Province and has no positive case of COVID-19 on 31 March 2020 |
On April 1, 2020, the Ministry of Health's notification stated that there were no new cases of COVID-19, and two cases were recovered - a 30-year-old Cambodian and a 61-year-old Malaysian.  |