Sub-decree No. 30 on the land reclassification of 126 928.39 hectares in 8 natural protected areas in Koh Kong province as the conceivers state public property in order to allocate citizens and state private property under the authority of Koh Kong provincial administration (con.6)
| Last updated | May 31, 2021 |
| Created | May 31, 2021 |
| Name | Sub-decree No. 30 on the land reclassification of 126 928.39 hectares in 8 natural protected areas in Koh Kong province as the conceivers state public property in order to allocate citizens and state private property under the authority of Koh Kong provincial administration (con.6) |