Sub-decree No. 281 on the cutting of 113 hectares, 69 ares and 74 centi-areas of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land
This sub-decree shows the cutting of 113 hectares, 69 ares, and 74 centi-ares of land in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land and granted ownership to Fuhai Investment.
| Name | Sub-decree No. 281 on the cutting of 113 hectares, 69 ares and 74 centi-areas of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land |
This sub-decree shows the cutting of 113 hectares, 69 ares, and 74 centi-ares of land in Kokir village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land and granted ownership to Fuhai Investment.  |