Sub-decree No. 280 on the cutting of 10 hectares 40areas 39centi-ares in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002
This sub-decree shows the cutting of 10 hectares and 39centi-ares of land in Chamnaot Ream village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land and handed over to Canadia Bank.
| Name | Sub-decree No. 280 on the cutting of 10 hectares 40areas 39centi-ares in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 |
This sub-decree shows the cutting of 10 hectares and 39centi-ares of land in Chamnaot Ream village, Bet Trang commune, Prey Nob district, Preah Sihanouk province, from the forest cover in 2002, to be reclassified as state private land and handed over to Canadia Bank.  |