Sub-decree No. 208 on the cutting land size of 13 Hectares 53 Are 29 Centi Are in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 reclassified as state private land and grant ownership to citizen
This sub-decree shows the cutting land size of 13 Hectares 53 Are 29 Centi Are in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 reclassified as state private land and grant ownership to Chea Vanna, Sokh Ly, Seng Setha, and Chan Kalyan.
| Last updated | January 4, 2022 |
| Created | January 4, 2022 |
| Name | Sub-decree No. 208 on the cutting land size of 13 Hectares 53 Are 29 Centi Are in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 reclassified as state private land and grant ownership to citizen |
This sub-decree shows the cutting land size of 13 Hectares 53 Are 29 Centi Are in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 reclassified as state private land and grant ownership to Chea Vanna, Sokh Ly, Seng Setha, and Chan Kalyan.  |