Last updated November 10, 2023
Name Sub-decree no. 150 on the cutting land of 486 hectares 86 ares in Stung Hav district, Preah Sihanouk province from the forest cover 2002 to reclassify as state private land
his sub-decree shows the cutting land of 486 hectares 86 ares 96, located in 1 and 2 Village,​ Ou Treh commune, Stung Hav district, Preah Sihanouk province from the forest cover 2002 to reclassify as state private land by the coordinate system. UTM Zone 48N Datum WGS 1984, as well as maps and tables attached to this sub-decree and grant the ownership to Booyoung Khmer II Co., Ltd.