Sub decree no 131 on the reclassification of 40 hectares of land as state private land located in Akreiy Ksatr and Khsach village, Lvea Em district, Kandal province
This sub-decree was issued by the Royal Government of Cambodia with the decision in reclassifying 70 hectares of state public land located in Akreiy Ksatr and Khsach village, Akreiy Ksatr commune, Lvea Em district, Kandal province as state private land.
| Name | Sub decree no 131 on the reclassification of 40 hectares of land as state private land located in Akreiy Ksatr and Khsach village, Lvea Em district, Kandal province |
This sub-decree was issued by the Royal Government of Cambodia with the decision in reclassifying 70 hectares of state public land located in Akreiy Ksatr and Khsach village, Akreiy Ksatr commune, Lvea Em district, Kandal province as state private land.  |