Sub-decree No. 126 on the reclassification of 24,652 square meters of land, located along street Pi Tnou, Muoy village, Bei commune, Preah Sihanouk city, Preah Sihanouk province, as state private land and granted ownership to Overseas Cambodian Investment Corporation (OCIC)
24,652 square meters of land located along street Pi Thnou, Muoy village, Bei commune, Preah Sihanouk city, Preah Sihanouk province, was reclassified from state public land as state private land and was granted ownership to Overseas Cambodian Investment Corporation (OCIC).
| Last updated | January 16, 2020 |
| Created | January 16, 2020 |
| Name | Sub-decree No. 126 on the reclassification of 24,652 square meters of land, located along street Pi Tnou, Muoy village, Bei commune, Preah Sihanouk city, Preah Sihanouk province, as state private land and granted ownership to Overseas Cambodian Investment Corporation (OCIC) |
24,652 square meters of land located along street Pi Thnou, Muoy village, Bei commune, Preah Sihanouk city, Preah Sihanouk province, was reclassified from state public land as state private land and was granted ownership to Overseas Cambodian Investment Corporation (OCIC).  |