Sub-decree No. 32 on privatization of 55.3 hectares of state land in Chek Dei village, Andoung Trabek commune, Romeas Hek district, Svay Rieng province for social land concession to allocate to families of military and policeThe 55.3 hectares of land from forest cover 2002 located in Chek Dei village, Andoung Trabek commune, Romeas Hek district, Svay Rieng province was privatized for social land concession to allocate to families of military and police.
| Last updated | July 28, 2017 |
| Created | July 28, 2017 |
| Name | Sub-decree No. 32 on privatization of 55.3 hectares of state land in Chek Dei village, Andoung Trabek commune, Romeas Hek district, Svay Rieng province for social land concession to allocate to families of military and police |
| Description | The 55.3 hectares of land from forest cover 2002 located in Chek Dei village, Andoung Trabek commune, Romeas Hek district, Svay Rieng province was privatized for social land concession to allocate to families of military and police. |